Beyin ve Sinir Cerrahisi Alanında Sunduğumuz Hizmetler

Home Hizmetlerimiz

Sunduğumuz Hizmetler Nelerdir?

Tüm hizmetlerimde kullanılan ekipmanlar en son teknolojik materyallerden oluşmaktadır. Çünkü insan sağlığında, “Beyin ve Sinir Cerrahisi” gibi son derece hassas bir alan için kullanılan cihaz ve ekipmanların modern olması çok önemlidir.

Full Endoskopik Diskektomi (Tam Kapalı Bel Fıtığı Ameliyatı)

Birçok hasta tekrarlayan ağrılardan, uzun iyileşme süreçlerinden ve enfeksiyonlardan şikâyetçidir. ‘Tam Kapalı’ bel fıtığı ameliyatı tüm bu şikâyetleri azaltmaktadır.

Bel Kayması (Spondilolistezis)

Bel omurlarının birbirlerinin üzerinde normalden fazla hareket etmesiyle bacağa inen sinirlerin sıkışmasına neden olması durumlarında bel kaymasını durdurmak gerekir.
Bu ameliyatta kapalı olarak sıkışıklık giderildikten sonra yine kapalı olarak ciltten küçük kesiler yapılır ciltten vidalar omurgaya Navigasyon teknolojisi ile kusursuz olarak yerleştirilir.

Omurilik Tümör Ameliyatları

3 Tesla MR cihazının yüksek çekim gücüyle görüntülenen MR’lar ile tümör sınırları kusursuz olarak ortaya konur ve tedavideki başarı oranı arttırılır.

Kapalı Bel Kırığı Ameliyatları

Omurga kırıklarının büyük çoğunluğu artık doğru teknikler ve teknoloji ile tam kapalı kemik çimento enjeksiyonu ile tedavi edilebiliyor.

Full Endoskopik Servikal Diskektomi - Tam Kapalı Boyun Fıtığı Ameliyatları

Full endoskopik cerrahi yöntemi ile servikal bölgeye 5 mm’lik bir adet delikten girilerek, kas ve dokular kesilmeden endoskopi yöntemi yapılarak operasyon gerçekleştirilir.

Tüm Omurga Bozuklukları ve Yaralanmaları

Modern teşhis ve tanı cihazları ile hassas tespit yapılmalıdır.

Periferik Sinir Cerrahisi

Sinirlerin basısı ile oluşan tuzaklanma sendromlarının (örn. Karpal tünel sendromu vb.), travmatik kesilerinin, tümörlerinin cerrahi tedavisi olarak tanımlanır.